Asus (Lenovo) 65W 20V 3.25A USB type C originaal sülearvuti laadija
79,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
NB! Vastavalt laoseisule saadetakse kas Asus või Lenovo märgiga laadija, kuju, andmed ja sobivus on samad! NB! Sobib ka tahvelarvutite ja nutitelefonide laadimiseks, millel on USB C ots.
Laos: 1
| SKU | asus-lenovo-65w-20v-3-25a-usb-type-c-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20v3.25A ,15V3A, 12V3A ,9V3A, 5V3A |
| Võimsus | 65W |
| Pistik | USB C |
| Kaal | 200g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | ADL-65A1 |
| Sobib mudelitele | ASUS ZenBook 3 UX390UA ASUS ZENBOOK 3 UX39UA, UX330UA-AH54 ASUS ZenBook Flip 13 UX363EA ASUS ZenBook Flip S UX371EA ASUS ZenBook 13 UX325JA ASUS ZenBook 14 UX425JA ASUS ZenBook 14 UX435EA ASUS ZenBook 14 UX435EG ASUS ZenBook 14 UM425IA ASUS ExpertBook B9450FA ASUS ZenBook S UX393JA |