Benq BATTU00L42 6cell sülearvuti aku
63,24 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | benq-battu00l42-6cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 2600mAh/ 39Wh |
| Pinge | 14.8V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 230g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | BATTU00L41, BATTU00L42, BATTU00L44, BATTU00L81 |
| Sobib mudelitele | Joybook S56, Joybook S36, Joybook S35-LT28, S35-LM18, S35-FA13, Joybook S35, S35-m16, S35-FE.13, S35-LM06 |