Clevo W650BAT 6 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | clevo-w650bat-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh/48,84Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | Clevo W650BAT-6; W650SJ |
| Sobib mudelitele | Ordi |