CS sülearvuti aku Asus C41N1901, 0B200-03520000 4500mAh / 69.30Wh Li-Polymer
110,20 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Cameron Sino akude tunnustatud kvaliteet tagab erakordse jõudluse, võimaldades seadmel töötada pikema aja jooksul ilma laadimiseta.
Tellitav toode, tarne 3-5 nädalat
| SKU | 396308 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Värv | Black |
| Mahtuvus | 4500mAh / 69.30Wh |
| Mõõdud | 277.46 x 104.00 x 7.45mm |
| Pinge (V) | 15.4V |
| Sobib tootjale | Asus |
| Sobib seadmele | Zenbook Duo series |
| Tarneaeg | 21-28 |
| Tootja | CS |
| Kaal | 518g |
| Asendab | |
| Asus | C41N1901, 0B200-03520000, 0B200-03520100 |