CS sülearvuti aku HP 0Y06XL Li-Polymer 2700mAh / 19.98Wh
102,95 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Asendab: 0Y06XL,750335-2B1,750335-2C1,750550-001,HSTNN-DB6A,HSTNN-I22X,OY06021XL,OY06XL Mahtuvus: 2700mAh / 19.98Wh Mõõdud: 257.10 x 139.60 x 8.40mm Pinge (V): 7.4 Sobib tootjale: HP Sobib seadmele: Ultrabook L5G46EA,Elite x2 1011 G1(L5G44EA),Elite x2 1011 G1(L5G75EA),Elite x2 1011 G1 4G,Elite x2 1011 G1(J8W02AV),Elite x2 1011 G1(L5G45EA),Elite x2 1011 G1(L5G77EA),Elite x2 1011 G1(L0U13AA),Elite x2 1011 G1(L5G47EA),Elite x2 1011 G1(L8D65UT) Tarneaeg: 21-28 Tootja: CS Kaal: 480g
Tellitav toode, tarne 3-5 nädalat
| SKU | 397192 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Asendab | 0Y06XL,750335-2B1,750335-2C1,750550-001,HSTNN-DB6A,HSTNN-I22X,OY06021XL,OY06XL |
| Mahtuvus | 2700mAh / 19.98Wh |
| Mõõdud | 257.10 x 139.60 x 8.40mm |
| Pinge (V) | 7.4 |
| Sobib tootjale | HP |
| Sobib seadmele | Ultrabook L5G46EA,Elite x2 1011 G1(L5G44EA),Elite x2 1011 G1(L5G75EA),Elite x2 1011 G1 4G,Elite x2 1011 G1(J8W02AV),Elite x2 1011 G1(L5G45EA),Elite x2 1011 G1(L5G77EA),Elite x2 1011 G1(L0U13AA),Elite x2 1011 G1(L5G47EA),Elite x2 1011 G1(L8D65UT) |
| Tarneaeg | 21-28 |
| Tootja | CS |
| Kaal | 480g |