CS sülearvuti aku Lenovo Yoga 14s, L19C4PF4 3850mAh Li-poly
131,95 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tarneaeg: 21-28 Tootja: CS Mõõdud: 305.74 x 112.62 x 5.76mm Mahtuvus: 3850mAh Pinge (V): 15.36V Sobib tootjale: Lenovo Asendab: L19C4PF4, L19M4PF4, SB10W65282, SB10W65284 Värv: must Sobib seadmele: LENOVO: Yoga 14s, Yoga 7 Slim 14ARE05, Yoga Slim 7-14ARE Kaal: 0,25kg
Tellitav toode, tarne 3-5 nädalat
| SKU | 357670 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Tarneaeg | 21-28 |
| Tootja | CS |
| Mõõdud | 305.74 x 112.62 x 5.76mm |
| Mahtuvus | 3850mAh |
| Pinge (V) | 15.36V |
| Sobib tootjale | Lenovo |
| Asendab | L19C4PF4, L19M4PF4, SB10W65282, SB10W65284 |
| Värv | must |
| Kaal | 0,25kg |
| Sobib seadmele | |
| LENOVO | Yoga 14s, Yoga 7 Slim 14ARE05, Yoga Slim 7-14ARE |