CS sülearvuti aku Lenovo Yoga C640 13 7.7V 7550mAh Li-Poly
131,95 €
Hind sisaldab 24% KM
Lenovo sülearvuti aku mahtuvusega 7550mAh
Tellitav toode, tarne 3-5 nädalat
| SKU | 357671 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Tootja | CS |
| Värv | must |
| Mahtuvus | 7550mAh |
| Pinge (V) | 7.7V |
| Sobib tootjale | Lenovo |
| Asendab | 5B10U65274, L19C4PD1, SB10W67395 |
| Tarneaeg | 21-28 |
| Kaal | 0,25kg |
| Sobib seadmele | |
| LENOVO | Yoga C640 13, Yoga C640 13IML |