Dell 07KRV originaal sülearvuti aku
110,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-07krv-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 58Wh |
| Pinge | 15.2V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 235g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 07KRV Y86WG H4PVC D1GX0 3W64P VTCWY 4FVJG 112CM 9K5Y9 8C8J1 8P81K FK0VR |
| Sobib mudelitele | Latitude 7330 Latitude 7330 2-in-1 Latitude 7530 Latitude 7430 Latitude 7430 2-in-1 Latitude 5430 Latitude 5530 Latitude 5330 Latitude 5330 2-in-1 Precision 3570 |