Dell 19.5V 2.31A 45W 4.5x3.0mm sülearvuti laadija
52,08 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-19-5v-2-31a-45w-4-5x3-0mm-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 45W |
| Laadimisvool | 2.31A |
| Pistik | 4.5x3.0mm |
| Kaal | 165g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | JHJX0; 0JHJX0; 312-1307; LA45NM121; FA45NE1-00; 3RG0T; 03RG0T; PA-1450-66D1;HA45NM140; KXTTW; DA45NM140 |
| Sobib mudelitele | Dell XPS 13 Ultrabook; Dell XPS13-4040SLV; Dell XPS13-6928SLV; Dell XPS13-0015SLV; Dell XPS L321X; Dell XPS L322X; Dell XPS 13D-138; Dell XPS 13D-148; Dell P29G |