Dell 20V 6.5A 130W USB-C originaal sülearvuti laadija
89,28 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | dell-20v-6-5a-130w-usb-c-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V 15V 9V 5V |
| Võimsus | 130W |
| Laadimisvool | 6,5A, 1A, 1A, 1A |
| Pistik | USB-C |
| Kaal | 265g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 7MP1P K00F5 CT1P3 0M0H25 M0H25 0K00F5 K00F5 DA130PM170 HA130PM170 450-AHOM T4V18 DA130PM170 HA130PM170 ADP-130FB BA 07MP1P |
| Sobib mudelitele | Dell XPS 9250 9575 Latitude 7370 5285 5401 Dell XPS 15 9575 2-in-1 4K Touch-Screen Dell XPS 9575-7354BLK-PUS 9500 17 9700 Precision 5530 2 in 1 5550 5750 XPS15 9500, XPS15 9575, XPS15 7590, XPS15 9570, XPS15 9560, XPS15 9550, XPS17 9700 Precision 3550, Precision 3551, Precision 5520, Precision 5530, Precision 5540, Precision 5550, Precision 5750 inspiron 7500,inspiron 7501, Latitude 5511, Vostro 7500 P56F001, P73F001 |