Dell Alienware M15 type 1F22N originaal sülearvuti aku
107,88 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-alienware-m15-type-1f22n-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 60Wh |
| Pinge | 7.6V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 255g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 1F22N 01F22N JJPFK 0JJPFK HYWXJ 0HYWXJ XRGXX 08622M 06YV0V |
| Sobib mudelitele | Dell G5 15 5590 |
| Series | 5590-650GJ 5590-D2785W 5590-D1765W 5590-D2765B 5590-D1865B 5590-D2868W 5590-D2745B 5590-D1785W 5590-D2865W 5590-D1785B 5590-D1865W 5590-D2845W 5590-D1765B. Dell G7 7590 P82F |
| Series | 7590-D2785B D1865B D2769B D2885B D2868B D2788B D2865B D1745B D3885B R2742KB D1885B D3888B D1889B D2765B D1765B. Dell G7 7790 P40E |
| Series | 7790-D1765B 7790-1785 7790-R1762B 7790-WMGG1. Dell Alienware 2018 Year orion M15 Dell Alienware M15 P79F Dell Alienware M15 i7-8750H GTX 1070 MAX-Q Dell Alienware M17 2019 Series Dell Alienware M17 P37E P37E001 Series Dell Alienware M17 R1 Series |