DELL Latitude D600 6 cell sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | dell-latitude-d600-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 312g |
| Värv | Hall |
| Asendab akusid | C1295; G2053A01; J2178; U1544; W1605; YD165; M9014; 0X217; 1X793; 310-4482; 310-5195; 312-0068; 312-0191; 312-0309; 312-0408; 315-0084; 3R305; 451-10132; 451-10194; 4P894; 6Y270; BAT1194 |
| Sobib mudelitele | DELL Inspiron 500m; DELL Inspiron 510m; DELL Inspiron 600m; DELL Latitude D500; DELL Latitude D505; DELL Latitude D510; DELL Latitude D520; DELL Latitude D530; DELL Latitude D600; DELL Latitude D610; DELL Precision M20; DELL Precision Mobile Workstation M20 |