Dell Latitude E6320 3cell originaal sülearvuti aku
101,68 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | dell-latitude-e6320-3cell-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 2600mAh/32Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Originaal |
| Elementide arv | 3 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 180g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 312-1241, 312-1381, WJ383, MHPKF, FRR0G, 312-1239, FRROG, RFJMW, K4CP5, 7FF1K, |
| TPHRG Sobib mudelitele | DELL Latitude E6430S, DELL Latitude E6330, DELL Latitude E6120, DELL Latitude E6220, DELL Latitude E6320, DELL Latitude E6230 |