Dell Latitude E6320 9 cell sülearvuti aku
107,88 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-latitude-e6320-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11.1V |
| Elementide tootja | samsung |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 470g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 09K6P, 0F7W7V, 11HYV, 312-1239, 312-1241, 312-1381, 312-1446, 3W2YX, 451-11702, 451-11703, 451-11704, 451-11979, 451-11980, 5X317, 7FF1K, 7M0N5, 823F9, 9GXD5, 9P0W6, CPXG0, CWTM0, F33MF, F7W7V, FHHVX, FN3PT, GYKF8, HGKH0, HJ474, J79X4, JN0C3, K4CP5, K94X6, KFHT8, MHPKF, NGXCJ, R8R6F, RCG54, RFJMW, RXJR6, TPHRGFRR0G, FRROG, V7M6R, WJ38, WJ383, WRP9M, Y0WYY, Y40R5, Y61CV, |
| YJNKK Sobib mudelitele | DELL Latitude E6430S, DELL Latitude E6330, DELL Latitude E6120, DELL Latitude E6220, DELL Latitude E6320, DELL Latitude E6230; DELL Latitude E6320 XFR, Dell Latitude E5220 |