DELL Latitude E6400 9 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-latitude-e6400-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11.1V |
| Elementide tootja | samsung |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 440g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | PT434; PT435; PT436; PT437; KY477; KY265; KY266; KY268; FU268; FU274; FU571; MN632; MP303; MP307; NM631; NM633; 4M529; DFNCH, 312-7415, 4N369, 312-0749 |
| Sobib mudelitele | Dell Latitude E Series ; Dell Latitude E6400; Dell Latitude E6400 ATG ; Dell Latitude E6410; Dell Latitude E6410 ATG; Dell Latitude E6500; Dell Latitude E6510; Dell Latitude E8400; Dell Precision M Series ; Dell Precision M2400 ; Dell Precision M4400; Precision M4500; Dell Precision M6400 |