Dell Precision M4600 M4700 M6600 M6700 6 cell originaal sülearvuti aku
107,88 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | dell-precision-m4600-m4700-m6600-m6700-6-cell-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 65Wh |
| Pinge | 11.1V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 350g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | FV993 FJJ4W T3NT1 PG6RC R7PND OTN1K5 N71FM |
| Sobib mudelitele | Dell Precision M4600 Dell Precision M4700 Dell Precision M4800 Dell Precision M6600 Dell Precision M6700 Dell Precision M6800 |