Dell Studio 1735 9 cell sülearvuti aku
62,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-studio-1735-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11.1V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 415g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | KM973, KM974, KM978, MT335, MT342, PW823, PW824, PW835, RM791, RM868, RM870, 312-0711, 312-0712, 312-0708 |
| Sobib mudelitele | Studio 1735, Studio 1736, Studio 1737 |