DELL Studio 1745 6 cell sülearvuti aku
94,24 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-studio-1745-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Bak |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 329g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | N856P, U164P, M905P, U150P, W077P; 312-0186; 312-0196; OW077P; A3582354; A3582355; M909P; N855P; W080P; Y067P |
| Sobib mudelitele | DELL Studio 17; DELL Studio 1745; DELL Studio 1745n; DELL Studio 1747; DELL Studio 1749; DELL P02E001; DELL P02E002 |