DELL Studio XPS 13 Series 6 cell sülearvuti aku
54,56 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-studio-xps-13-series-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | samsung |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 200g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 0P891C; 0T555C; 312-0773 P891C; T555C; 312-0774; P891C; T555C; T561C |
| Sobib mudelitele | DELL Studio XPS 13 Series; DELL Studio XPS 1340 Series |