Dell type 722KK originaal sülearvuti aku
107,88 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-type-722kk-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 52Wh |
| Pinge | 7,6V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 200g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 722KK 2XXFW 02XXFW FP86V 0FP86V WN0N0 0WN0N0 P117G001 P117G002 |
| Sobib mudelitele | Dell XPS 13 9300 Series XPS 13 9300 2020 Series XPS 13 9300 i5 FHD Series XPS 13 9310 Series |