Dell type 8N0T7 originaal sülearvuti aku
114,08 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-type-8n0t7-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 75Wh |
| Pinge | 11,4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 295g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 8N0T7 8NOT7 |
| TMFYT Sobib mudelitele | XPS 15 9575 Series XPS 15 9575 2-in-1 Precision 5530 2 in 1 |