Dell type D2VF9 originaal sülearvuti aku
112,84 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-type-d2vf9-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 43Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | YGR2V 4P8PH G05H0 D2VF9 P68G P68G001 P41F P41F001 PXR51 |
| Sobib mudelitele | Vostro 14 5459 Inspiron N7548 Inspiron 15 7548 Inspiron 15-7548-7286SLV Inspiron 7548-7286SLV Inspiron 7548 Inspiron 7547 Vostro 5459 Inspiron N7547 Inspiron 15 7547 |