Dell type H5H20 originaal sülearvuti aku
112,84 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-type-h5h20-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 56mAh |
| Pinge | 11,4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 215g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | H5H20 62MJV M7R96 05041C 5D91C V0GMT CP6DF |
| Sobib mudelitele | DELL XPS 15 9550 series DELL XPS 15 9560 series DELL XPS 15 9570 series DELL XPS Precision 5520 series DELL XPS Precision 5530 series DELL XPS Precision 5540 series DELL Vostro 15 7500 DELL Vostro 15 7590 |