Dell type MXV9V originaal sülearvuti aku
111,60 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-type-mxv9v-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 60Wh |
| Pinge | 7,6V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Aku kaal | 200g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | MXV9V 5VC2M 05VC2M 829MX 0829MX N2K62 |
| Sobib mudelitele | Latitude 5310 2-in-1 -Latitude 7400 -Latitude 5300 -Latitude 5300 2-in-1 -Latitude 7300 -Latitude 5310 |