Dell type PKWVM originaal sülearvuti aku
124,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-type-pkwvm-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 95Wh |
| Pinge | 11.4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 390g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | PKWVM C903V CR72X 17C06 447VR P93F 68ND3 |
| Sobib mudelitele | Dell precision 7550 7560 7750 7760 |