Dell type V6W33 originaal sülearvuti aku
111,60 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-type-v6w33-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 54Wh |
| Pinge | 15V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 230g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | V6W33 N9XX1 XDY9K 0XDY9K PG8YJ 927N5 MVK11 XPHX8 |
| VKYJX Sobib mudelitele | Dell Inspiron 13-5310 Dell Inspiron 14-5410 Dell Inspiron 14-5415 Dell Inspiron 14-5418 Dell Inspiron 14-7415 Dell Inspiron 15-3510 Dell Inspiron 15-3511 Dell Inspiron 15-3515 Dell Inspiron 15-5510 Dell Inspiron 15-5515 Dell Inspiron 15-5518 Dell Latitude 3320 Dell Latitude 3420 Dell Latitude 3520 Dell Vostro 3510 Dell Vostro 3511 Dell Vostro 3515 Dell Vostro 3530 Dell Vostro 5310 Dell Vostro 5410 Dell Vostro 5415 Dell Vostro 5410 Dell Vostro 5515 |