DELL Vostro 1220 6 cell sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | dell-vostro-1220-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 5200mAh / 56Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 18650A, F116N, P649N, N887N, 0F116N, 312-0140, J037N, J130N, K031N, N877N |
| Sobib mudelitele | Dell Vostro 1220, Dell Vostro 1220n, P03S001 |