DELL Vostro 1310 9 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-vostro-1310-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide arv | 9 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 425g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 312-0724, 312-0922, 451-10655, N958C, U661H, 312-0725, 451-10586, N950C, T114C, 312-0859, 451-10587, N956C, T116C, K738H |
| Sobib mudelitele | Dell Vostro 1310, Dell Vostro 1320, Dell Vostro 1510, Dell Vostro 1520, Dell Vostro 2510 |