Dell Vostro 3300 8 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-vostro-3300-8-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 14,8V |
| Elementide tootja | BAK |
| Elementide arv | 8 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 428g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 0XXDG0; 312-1007; 451-11354; 451-11355; 451-11544; 50TKN ; 7W5X0; 7W5X09C; GRNX5; NF52T |
| Sobib mudelitele | Dell Vostro 3300; Dell Vostro 3350 |