DELL Vostro A840 6 cell sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | dell-vostro-a840-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | samsung |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 360g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | F287H; G069H; 312-0818; 451-10673; F286H; F287F; R988H, PP37L |
| Sobib mudelitele | Dell Vostro 1088; Dell Vostro 1088n; Dell Vostro A840; Dell Vostro A860; Dell Vostro A860n; Dell Inspiron 1410; Dell Vostro 1014; Dell Vostro 1015; Vostro 1410 |