Dell WJ5R2 originaal sülearvuti aku
121,52 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-wj5r2-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 7350mAh/84Wh |
| Pinge | 11,4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | WJ5R2 4F5YV G9G1H |
| Sobib mudelitele | Dell Precision 3510; Dell Latitude E5570 |