DELL XPS M1330 9 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-xps-m1330-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide arv | 9 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 500g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 0CR036, 0DU128, 0FW302, 0HX198, 0JY316, 0KP405, 0NT340, 0NT349, 0NX511, 0PU559, 0TT344, 0TT485, 0TT485, 0TX826, 0UM226, 0WR047, 0WR050, 312-0566, 312-0567, 312-0739, 451-10473, 451-10474, 451-10528, CR036, DU128, FW302, HX198, JY316, KP405, NT340, NT349, NX511, PP25L, PU556, PU563, TT344, TT485, TX826, UM226, WR047, WR050 |
| Sobib mudelitele | Inspiron 1318, XPS M1330, XPS M1350 |