DELL XPS M1530 6 cell sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-xps-m1530-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 325g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 0RU033; 312-0664; GP975; RU006; RU033; 0RU028; XT828; 312-0663; RU028; TK330 |
| Sobib mudelitele | Dell XPS M1530; Dell XPS M1530n |