DELL XPS M1530 9 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | dell-xps-m1530-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 9 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 490g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 0RU033; GP975; RU006; RU0330; RU028; XT828; RU028; TK330; 312-0663; 312-0664; 312-0660; 312-0665 |
| Sobib mudelitele | Dell XPS M1530 |