LCD 15.6" 1366x768 HD LED 40pin
95,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 1890 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15,6" |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Resolutsioon | 1920 x1080 |
| Mõõdud | 350mm x 280mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | LED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 20mm 30pin |
| Kinnitus | Slim |
| Kinnituse asukoht | Paremal |
| Mudel | N156HCA-EAB REV. C3 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Uus |
Andmed uuendatud: 13.04.2026 17:17