Fujitsu Siemens 65W 20V 3.25A (5.5x2.5) sülearvuti laadija
55,80 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | fujitsu-siemens-laadija-65w-20v-3-25a-5-52-5 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 65W |
| Laadimisvool | 3,25A |
| Pistik | 5.5x2.5 |
| Kaal | 205g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 36001646; 57Y6400; PA-1650-56LC; 36001651; 36001652; CPA-A065; 36001792 |
| Sobib mudelitele | Fujitsu-Siemens Amilo Series A ; Fujitsu-Siemens Amilo A1645 ; Fujitsu-Siemens Amilo A1645G ; Fujitsu-Siemens Amilo A1655G ; Fujitsu-Siemens Amilo A7600 ; Fujitsu-Siemens Amilo Series L ; Fujitsu-Siemens Amilo L1300 ; Fujitsu-Siemens Amilo L1310 ; Fujitsu-Siemens Amilo L1310G ; Fujitsu-Siemens Amilo L7300 ; Fujitsu-Siemens Amilo L7300G ; Fujitsu-Siemens Amilo L7300L ; Fujitsu-Siemens Amilo L7320 ; Fujitsu-Siemens Amilo L7320G ; Fujitsu-Siemens Amilo La1703 ; Fujitsu-Siemens Amilo Li1705 ; Fujitsu-Siemens Amilo Li1720 ; Fujitsu-Siemens Amilo Li1818 ; Fujitsu-Siemens Amilo Li1820 ; Fujitsu-Siemens Amilo Series M ; Fujitsu-Siemens Amilo M1425 ; Fujitsu-Siemens Amilo M1450G ; Fujitsu-Siemens Amilo M1451G ; Fujitsu-Siemens Amilo M6453G ; Fujitsu-Siemens Amilo M7400 ; Fujitsu-Siemens Amilo M7440 ; Fujitsu-Siemens Amilo Series P ; Fujitsu-Siemens Amilo Pa1510 ; Fujitsu-Siemens Amilo Pa2510 ; Fujitsu-Siemens Amilo Pi1505 ; Fujitsu-Siemens Amilo Pi2515 ; Fujitsu-Siemens Amilo Series S ; Fujitsu-Siemens Amilo Si1520 ; Fujitsu-Siemens Amilo Series V ; Fujitsu-Siemens Amilo V1000 ; Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3205 ; Fujitsu-Siemens Amilo V3515 ; Fujitsu-Siemens Amilo V8010 |