Lenovo ThinkPad L15
490,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Lenovo ThinkPad L15
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993824 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | AMD Ryzen 5 Pro 5675U |
| Vahemälu | 8GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256GB SSD |
| Videokaart | Radeon RX Vega 7 |
| Ekraan | 15,6" 1920x1280 IPS |
| Op.süsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri valgustus | jah |
| ID-kaardi lugeja | jah |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | jah |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | HDMI, LAN |
| Väljundid | 2x USB, 2x USB-C |
| Seisund | Refurbised |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 15.04.2026 21:56