Hasee SQU-1002 SQU-1003 6 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | hasee-squ-1002-squ-1003-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5200mAh |
| Pinge | 10,8V |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 350g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | SQU-1002, SQU-1003, SQU-1008, CQB912, 3UR18650-2-T0681, CQB913, 916T2132F, 916T2134F, 916T2135F, 921600003 |
| Sobib mudelitele | HASEE K580P-i7 D4, HASEE A560P-B94 D1, K580P , HASEE K580P-i5 D4 , A560P-I3, A560P, K580S-i7 D1, A560P-I5, A560P-i7 D5, K580S, A560P-I7, A560P-i5 D4 , K580S-i5 D0 A560P-i5D4 , A560P-i3 D2 , K580S-i7 D0, Ordi Enduro i3365 Ordi Enduro i563QH |