HP 19.5V 11.8A 230W 4.5X3.0 originaal laadija
99,20 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-19-5v-11-8a-230w-4-5x3-0-originaal-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 230W |
| Laadimisvool | 11.8A |
| Pistik | 4.5x3.0mm |
| Kaal | 710g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | HSTNN-DA12S 677766-003 693706-001 |
| Sobib mudelitele | HP OMEN 15 16 17 series OMEN By HP 16 Gaming Laptop 16-AE0000 OMEN by HP 16.1 inch gaming laptop 16-wd0000 OMEN by HP 16.1 inch gaming laptop 16-xd0000 OMEN by HP Transcend 16 inch Gaming Laptop PC 16-u0000 OMEN by HP Transcend 16 inch Gaming Laptop PC 16-u1000 Victus by HP 16.1 inch Gaming Laptop PC 16-r0000 Victus by HP 16.1 inch Gaming Laptop PC 16-r1000 Victus by HP 16.1 inch gaming laptop 16-s0000 Victus by HP 16.1 inch Gaming Laptop PC 16-s1000 HP ZBook Fury 16 G10 Mobile Workstation PC HP ZBook Fury 16 G11 Mobile Workstation PC HP ZBook Fury 16 G9 Mobile Workstation PC HP ZBook Fury 16 G10 Mobile Workstation PC (9J2U6AV) - A1PP6UC HP ZBook Fury 16 G11 Mobile Workstation PC (9C594AV) - A7HH4UC HP ZBook Fury 16 G9 Mobile Workstation PC (609L9AV) - 7Y644EC OMEN by HP Transcend 16 inch Gaming Laptop PC 16-u1000 (8N9K4AV) - 9P998PA Victus by HP 16.1 inch Gaming Laptop PC 16-r0000 (76T05AV) - 8B2J2EA Victus by HP 16.1 inch gaming laptop 16-r0000 (9L8M3AV) - A2VN6EA Victus by HP 16.1 inch gaming laptop 16-r1000 (9J120AV) - 9W6V6PA |