HP 6530s 6520s 6cell sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-6530s-6520s-6cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4800mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 326g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | DU06; HSTNN-OB51; 451545-361; 456623-001; HSTNN-DB51; KU530AA; 500014-001; 484785-001; 451545-261; 572186-001; 572189-001 |
| Sobib mudelitele | Hp Compaq 6520; Hp Compaq 6520s; Hp Compaq 6520p; HP 541; Business Notebook 6530s; Business Notebook 6531s; Business Notebook 6535S; COMPAQ 515; COMPAQ 510; COMPAQ511; COMPAQ516; HP 540 |