HP BT04XL EliteBook Folio 9470m 8cell originaal sülearvuti aku
106,64 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-bt04xl-elitebook-folio-9470m-8cell-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 52Wh |
| Pinge | 14,8V |
| Elementide tootja | originaal |
| Elementide arv | 8 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 350g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 687517-171, HSTNN-IB3Z, HSTNN-I10C; BT04; BT04XL; HSTNN-DB3Z |
| Sobib mudelitele | EliteBook Folio 9470m, EliteBook Folio 9470 |