HP Compaq 6530b 6930p 6 cell sülearvuti aku
96,72 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-compaq-6530b-6930p-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 315g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 458640-542; 482962-001; 484786-001; HSTNN-144C-A; HSTNN-144C-B; HSTNN-145C-A; HSTNN-145C-B; HSTNN-C66C-4; HSTNN-C66C-5; HSTNN-C67C-4; HSTNN-C67C-5; HSTNN-C68C; HSTNN-CB69;HSTNN-IB68; HSTNN-IB69: HSTNN-UB68; HSTNN-UB69; HSTNN-XB24; HSTNN-XB59; HSTNN-XB61; HSTNN-XB68; HSTNN-XB69; KU531AA; TD06XL |
| Sobib mudelitele | HP EliteBook 6930p; HP EliteBook 8440p; HP EliteBook 8440w; HP ProBook 6440b; HP ProBook 6445b;HP ProBook 6450B; HP ProBook 6540b; HP ProBook 6545b; HP ProBook 6550b; HP ProBook 6555; HP ProBook 6555B; HP Compaq Business Notebook 6530b; HP Compaq Business Notebook 6535b; HP Compaq Business Notebook 6730b; HP Compaq Business Notebook 6735b; HP Compaq 6530b; Compaq 6535b; Compaq 6730b; Compaq 6735b; Compaq 6500b; Compaq 6700b |