HP Elitebook 8460p 9cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-elitebook-8460p-9cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide arv | 9 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 425g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 628369-421; HSTNN-LB2; HHSTNN-I90C; HSTNN-I91C; HSTNN-W81C; HSTNN-F08C; HSTNN-F11C; HSTNN-CB2F; HSTNN-LB2F; HSTNN-LB2G; HSTNN-LB2I; CC06; CC09; QK639AA; QK640AA; QK642AA; QK643AA; ST09; HSTNN-OB2F; 628368-351; 628670-001 628668-001 |
| Sobib mudelitele | Hp ProBook 6565b; Hp ProBook 6560b; Hp ProBook 6570b; Hp ProBook 6465b; Hp ProBook 6460b;Hp ProBook 6470b; Hp ProBook 6360b; Hp EliteBook 8560p;Hp EliteBook 8570p; Hp EliteBook 8460w; Hp EliteBook 8460p; HP Elitebook 8470p |