HP EliteBook 8530p 8530W 8 cell sülearvuti aku
79,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-elitebook-8530p-8530w-8-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 14.4V |
| Elementide arv | 8 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 458274-341, 458274-343, 458274-361, 458274-363, 458274-421, 458274-422, 458274-423, 484788-001, 493976-001, 501114-001, KU533AA, HSTNN-OB60, HSTNN-XB60; HSTNN-LB60 AV08; HSTNN-143C; HSTNN-W46C |
| Sobib mudelitele | HP EliteBook 8530p ; HP EliteBook 8530w ; HP EliteBook 8540p ; HP EliteBook 8540w ; HP EliteBook 8730p ; HP EliteBook 8730w ; HP EliteBook 8740w ; HP ProBook 6545b |