HP EliteBook 8560W 8 cell sülearvuti aku
96,72 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | hp-elitebook-8560w-8-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 14,8V |
| Elementide arv | 8 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 418g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | Hp HSTNN-IB2P; Hp QK641AA; Hp HSTNN-I93C; Hp 632114-141; Hp VH08XL; Hp HSTNN-LB2P; Hp HSTNN-F10C; Hp 632113-151; Hp VH08; Hp HSTNN-IB2Q; Hp 632425-001 |
| Sobib mudelitele | Hp EliteBook 8760w Mobile Workstation; Hp EliteBook 8760w; Hp EliteBook 8770w Hp EliteBook 8560w Mobile Workstation; Hp EliteBook 8560w; Hp EliteBook 8560P; Hp EliteBook 8570w |