HP KB06XL originaal sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-kb06xl-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6860mAh/79.2Wh |
| Pinge | 11.55V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | KB06XL HSTNN-DB7R TPN-Q179 902401-2C1 902499-855 |
| Sobib mudelitele | HP Spectre X360 15-B Series / Spectre X360 15-BL000 / Spectre X360 15-BL0XX Hp Spectre X360 15-BL000NG / Spectre X360 15-BL001NA / Spectre X360 15-BL001NG Hp Spectre X360 15-BL002XX / Spectre X360 15-BL030NG / Spectre X360 15-BL031NG Hp Spectre X360 15-BL050SA / Spectre X360 15-BL051NA / Spectre X360 15-BL051SA Hp Spectre X360 15-BL075NR / Spectre 15-BL1XX / Spectre 15-BL010CA Hp Spectre 15-BL012DX / Spectre 15-BL018CA / Spectre 15-BL062NR Hp Spectre 15-BL108CA / Spectre 15-BL112DX Hp Spectre X360 15T-BL100 / 15T-BL000 / HP Spectre X360 15T-BL101NG Series Z6K96EA / Z6K97EA / Z6K99EA / Z6L00EA / Z6L01EA / Z6L02EA |