HP ProDesk 600 G4 (WiFi)
285,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
HP ProDesk 600 G4 on töökindel lauaarvuti, mis on varustatud Intel Core i5 protsessori, 16 GB vahemälu ja 256 GB välkmälukettaga. Väikesed mõõtmed (17,7 x 17,5 x 3,4 cm) võimaldavad säästa lauapinda, jättes ruumi muudele seadmetele. Sobib igapäevaseks tööks ja õppimiseks.
Laos: 1
| SKU | 600G4K5Uw2 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-8500T |
| Taktsagedus | 2100 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 250 GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Korpuse tüüp | Mini |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 6 x USB 3.1, USB-C |
| Video väljundid | 2 x DisplayPort |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |