HP RR03XL originaal sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-rr03xl-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 48mAh |
| Pinge | 11,4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 235g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | RR03XL HSTNN-LB71 HSTNN-Q01C HSTNN-Q02C HSTNN-PB6W HSTNN-UB7C 851477-541 851610-850 851477-832 851477-421 851477-422 851610-855 |
| Sobib mudelitele | HP ProBook 430 G4 series HP ProBook 430 G5 series HP ProBook 440 G4 series HP ProBook 450 G4 series HP ProBook 450 G5 series HP ProBook 455 G4 series HP ProBook 470 G4 series HP ProBook 470 G5 series Zhan66 Pro G1 series |