HP SE03XL originaal sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-se03xl-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 3450mAh/41,5Wh |
| Pinge | 11,55V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 215g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | SE03XL HSTNN-LB7G HSTNN-UB6Z 849568-541 849908-850 |
| Sobib mudelitele | FOR Pavilion 14-al100 14-al000, 14-al001ng, 14-al003ng, 14-al004ng, 14-al005ng, 14-al006ng, 14-al007ng, 14-AL027TX, 14-AL028TX, 14-AL029TX, 14-AL030TX, 14-AL067TX, 14-AL068TX, 14-AL069TX, 14-AL070TX, 14-AL071TX, 14-AL072TX, 14-AL073TX, 14-AL074TX, 14-AL075TX, 14-AL100, 14-al102ng, 14-al103ng, 14-al104ng, 14-al106nj, 14-AL124TX, 14-AL125TX, 14-AL126TX, 14-AL127TX, 14-AL128TX, 14-AL129TX, 14-AL130TX, 14-al131ng, 14-AL131TX, 14-AL136TX, 14-AL137TX, 14-AL138TX, 14-AL139TX, 14-AL141TX, 14-AL142TX, 14-AL155TX, 14-AL156TX, 14-AL162TX, 14-AL163TX, 14-AL164TX |