HP sülearvuti laadija 90W USB C originaal
83,08 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-sulearvuti-laadija-90w-usb-c-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20v 4.5A; 20V 3.25A; 15V 4.33A; 12V 5A; 9V 3A; 5V 3A |
| Võimsus | 90W |
| Pistik | USB C |
| Kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 904082-003, 904144-850, 2LN85AA, TPN-DA08, 2LN85AA#ABA, TPN-AA03 |
| Sobib mudelitele | HP Spectre 15-bl000, 15-bl100 x360 Convertible PC, Elitebook x360 1040 G5 |